Разград Онлайн - Информационен и новинарски сайт на град Разград и региона
търсене  
 
Новини и информация от град Разград и региона
 
Логин: Парола:

Посетители: Гости:7 Регистрирани:0
Забравена парола | Нов потребител
 Главно меню
 Категории с новини
 › Спорт
 Приятели
» www.montana-dnes.com
» www.ogosta.com
» www.bg-shopping.com
» www.postvam.com


Безплатни онлайн игрички

Казанлък инфо: http://kazanlak-bg.info

ИМОТИ – начална страница на сайтовете за недвижими имоти







Междуградски разписания
Потегляне от

Пристигане в
transportbg.info






 Новините от Разград и региона

Криминале: Дядо изгоря[20/07/2005]
71-годишен мъж изгоря при пожар в къщата си на ул."Тополница" в Исперих в понеделник сутринта. Трупът на Басри Хюсеинов беше открит от сина му Назми /41 г./. Сигналът за случилото се е подаден в РПУ-Исперих в 8.00 ч., сочи полицейският бюлетин.
Пристигналите веднага след това на мястото лекари и оперативно-следствена група само са констатирали смъртта на възрастния мъж.
Когато ние отидохме на мястото на инцидента, около дома на семейството имаше само съседи. Трудно е да се каже, че бяха изненадани от станалото. Комшиите коментираха различни хипотези. Някои предполагаха, че огънят е лумнал от изтърван от стареца фас, който бил страстен пушач. Други допускаха възможността пожарът да не е случаен - синът Назми бил с психични отклонения. Той самият липсваше от къщата.
Съседите неколкократно подчертаха, че семейството е живеело в ужасна мизерия. Дни делели Басри от по-добрия вариант да изживее последните си години. Близките му готвели документи за настаняване в старчески дом.
Дали пожарът е случаен, или не, в понеделник по обед все още не беше ясно. По същото време Назми се намираше в Районното полицейско управление на Исперих за разпит. Тялото на баща му беше откарано за аутопсия, с която да се установи точната причина за смъртта. Разбира се, дежурният от РПУ ни изпрати при работещия по случая следовател Пенчо Минков. Той, от своя страна, се позова на следствената тайна и заяви, че току-що се връща от огледа на местопроизшествието. Трябвало първо да подреди документацията по случая. Заяви и че към момента няма причина да изисква задържането на Назми.
Вчера, след като излезнаха резултатите от аутопсията стана ясно, че причината за смъртта на стареца е задушаване от дима. При пожара е получил 1-2 степен тежки изгаряния. Съдебните медици са открили и тумор в мозъка му.

Мила КЮЛЮМОВА


Автор: ekip7

 Отпечатай тази статия  Отпечатай тази статия



Коментари
Вие не можете да публикувате коментар като анонимен потребител, моля регистрирайте се.


Добавено от вас 
Последни ЛинковеДобавете вашия сайт
»  Луксозни трислойни и ламинирани паркети
»  Безплатни консултации за ипотечни кредити
»  НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - СУПЕРИМОТ
»  Онлайн магазин за спортна и туристическа екипировка
»  Хотели в България. Резервация на хотел
»  Kolite.info - автомобилен сайт, всичко за колите
Последни ОбявиПуснете безплатна обява
»  Къща в с. Недоклан
»  Продавам FORD GALAXY 1.9TDI
»  Варна, апартаменти ново строителство
»  В и К Услуги
»  МАШИНА ЗА ЗАВАРЯВАНЕ
»  Магазин под наем
Последно във форумаПосетете форума
»  Покана за концерт 
»  Re: Забавно 
»  свидетел на корупция-здравеопазване 
»  Re: Какво не можахте да направите в живота, какво не постигнахте 
»  Re: Какво не можахте да направите в живота, какво не постигнахте 
»  Re: Какво не можахте да направите в живота, какво не постигнахте 
Реклама 
Гугъл търсене 

Нашата Анкета 
Защо посещавате сайта на Разград?

Чета редовно новините
Искам да поразгледам снимки
Преглеждам обявите
Интересен ми е форума на Разград
Търся друга информация
Попаднах случайно тук



Резултати
Други анкети

Отговори: 332
Коментари: 0
Онлайн 
Справка 
Обяви за Работа 
·Докторант
·Ножари
·търговски представител
·дистрибутор
·СЧЕТОВОДИТЕЛ
·ОФИС МЕНИЖДЪР С ГРЪЦКИ И АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
·МАНИКЮРИСТКИ/ПЕДИКЮРИСТКИ
·SALESMAN
·СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ – ЕVENTS
·САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ

Още по темата...
Смях