Пиян шофьор се блъсна в дърво пред банков клон в Разград – съобщиха от ОД”Полиция”.
На 17 май в 5,45 ч. е станал инцидентът пред сградата на “Прокредит банк”, 21-годишният П.Х. изгубил контрол над автомобила си “Тойота” и колата се блъснала в крайпътно дърво.
Шофьорът не е пострадал при удара, дрегерът отчел 1,22 промила алкохол в кръвта му. Срещу него е образувано незабавно производство.
Още двама пияни водачи са спрени за проверка в този ден – съобщават още от полицията. В 5,20 ч. до Музикалния дом “Железни струни” в Разград е установено, че 27-годишният З.П. от Топчии управлява автомобил “Пежо” с 1,86 промила алкохол в кръвта. В 20,20 ч. в Кубрат 50-годишният К.Х. е засечен да кара “ВАЗ 2105” с концентрация от 1,51 промила алкохол. И срещу двамата са образувани незабавни производства.
Радка Минчева - Darik News