Момиче с име Кралица стана Бебе на 2008 г. в Разград
Публикувано на март 1, 2009
Едже Мехмедова от разградското село Раковски бе избрана за “Бебе на 2008 г.”. Името на момиченцето означава Кралица – обясни 24-годишната майка Айгюл. Едже бе избрана чрез жребий измежду 20 свои връстници. Преди това спечели и приза за най-бързо пълзящо бебе. За четвърта поредна година победителят е момиченце.
За пръв път бе връчен и приз “Дядо на годината”, с него се окичи адвокат Румен Монев. През 2008 г. той се сдоби с двама внуци, синовете му ги кръстиха Румен. Единият от синовете му – общинският съветник от БСП Калоян Монев спечели състезанието за татковци. Те трябваше от куп бебешки обувки да открият чифта на своето дете и да ги обуят максимално бързо. Другото внуче Румен пък стана бебе-фаворит на публиката. Той събра най-много sms-и в дните преди церемонията по обявяване на бебе на 2008 г.
Dariknews.bg


Видяли сте нещо интересно? Имате новина? Искате да отразите важно събитие? Не чакайте, изпратете ни го СЕГА. Бъдете репортери в Разград Онлайн. 







Ръчно изработени обеци, колиета, гривни, картички.