Разград – с 8 титли от областните „Ученически игри 2014“, Исперих и Лозница – с по една

Публикувано на март 4, 2014

От трите областни турнира от „Ученически игри 2014“, провели се в Разград през уикенда, представителите на община Разград спечелиха 8 първи места, Лозница и Исперих извоюваха по една титла. Това съобщи спортният експерт в РИО на МОН-Разград Николай Миланов. Победителите ще представят област Разград на зоналните първенства в състезанието.

Ето класирането в трите спорта:

БАДМИНТОН – КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

МОМИЧЕТА                         5 – 7 КЛАС                  МОМЧЕТА

1.СОУ „Хр.Б.” – Разград                                           1.СОУ „Хр.Б.” – Разград

2.ОУ „В.Априлов” – Исперих                                             2.ОУ„В.Априлов”- Исперих

3.СОУ „Хр.Б.” – Ц. Калоян                                        3.СОУ „Хр.Б.” – Ц. Калоян

3.СОУ „Хр.Б.” – Лозница                                           3.СОУ „Хр.Б.” – Лозница

 

ДЕВОЙКИ                                      8 – 10 КЛАС                ЮНОШИ

1.ПМГ – Разград                                                                 1. ПМГ – Разград

2.ОУ „В.Априлов” – Исперих                                             2.Г-я „В.Левски” – Исперих

 

Най-полезни: Иванела Денева и Теодор Руменов /СОУ – Разград/, Даниела Данкова и Иван Марков /ПМГ – Разград/

ТЕНИС НА МАСА – КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

МОМИЧЕТА                         5 – 7 КЛАС                  МОМЧЕТА

1.ОУ „Хр.Б.” – с. Осенец                                            1. ОУ „В.Априлов” – Исперих

2.ОУ „В.Априлов” – Исперих                                             2. ОУ „Хр.Б.” – с. Осенец

3.СОУ „Хр.Б.” – Лозница

3.ОУ „Св.Климент” – с.Юпер

4.ВУИ – Завет

4. СОУ „Хр.Б.” – Ц. Калоян

 

ДЕВОЙКИ                                      8 – 10 КЛАС                ЮНОШИ

1. ОУ „Хр.Б.” – с. Осенец                                          1. ПГВМЗ ”Ал.Ст.” – Лозница

2.Г-я „В.Левски” – Исперих                                        2. ПМГ – Разград

3.ВУИ – Завет

3.ПГСС – Исперих

4.СОУ „Хр. Б.” – Лозница

 

Най-полезни: Даниела Илиева и Неколета Недялкова /ОУ с. Осенец/, Джанер Гюнер /ОУ „В.Апр. – Исперих/ и Ерсин Бейханов /ПГВМЗ – Лозница/

 

ШАХМАТ – КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

5 – 7 КЛАС                                   8 – 10 КЛАС

1.ОУ „Тургенев” – Разград                     1. ПМГ – Разград

2.ОУ „Хр. Б.” – Исперих                         2.СОУ „Хр. Б.” – Цар Калоян

3.ОУ”Ив.Вазов” – с. Веселина                3.ПГЗ – Завет

3.СОУ „Хр.Б.” – Цар Калоян

4.ОУ „В. Л.” – с. Сушево

 

Най-полезни: Айлин Али /ОУ „Хр.Б.” – Исперих/, Ивайло Орешков /ОУ”Тург.”-Разград”, Ивелина Христова и Христо Василев /ПМГ – Разград/

Dariknews.bg

Коментари:
Няма
Опции:
add your comment share this on facebook